Zostań Klientem

PhytoLife oraz pozostałe produkty dostępne są w cenach firmowych (hurtowych), w programie Klienta Preferowanego. Suplementy wysyłane są przez firmę z głównego magazynu w Polsce. Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu wystawiony przez Synergy WorldWide, a czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.


Produkty można nabyć w firmowym sklepie. Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem PhytoLife z naszego polecenia, w atrakcyjnych cenach bezpośrednio od producenta, skorzystaj z poniższych wskazówek.

  • Załóż konto konsumenckie w oficjalnym sklepie Synergy;
  • Podaj dane do wysyłki i wybierz interesujący Cię produkt lub pakiet;
  • Wybierz sposób płatności: płatność przy odbiorze (COD) lub płatność kartą online.


Pamiętaj, jeśli się nie zarejestrujesz zobaczysz tylko ceny detaliczne pojedynczych opakowań! Są one bardzo wysokie w porównaniu z cenami hurtowymi dla Klienta Preferowanego, którym staniesz się po rejestracji.

Firmowy Sklep Synergy oferuje PhytoLife na sztuki lub w atrakcyjnych cenowo zestawach: 4 i 9 butelek. Widoczna cena nie zawiera kosztów dostawy wynoszących 29,90 zł przy pobraniu lub 19,90 prz płatności kartą. Ostateczna, aktualna cena wygenerowana zostanie w podsumowaniu zamówienia. Jeśli cena nie będzie Cię satysfakcjonować, zawsze możesz zrezygnować z zamówienia anulując je. Aby wejść do sklepu, kliknij link poniżej:
Słowniczek

Osoba polecająca - dystrybutor oferujący pomoc po sprzedażową (udziela dodatkowych informacji, pomaga rozwiązać ewentualne problemy etc).

Autowysyłka - jeśli jesteś zainteresowany/a comiesięczną dostawą wybranych produktów, możesz skorzystać z opcji Autowysyłki, wybierając jeden z pięciu dni realizacji: 1, 5, 10, 15, 20. Autowysyłka to możliwość zakupu produktów w najniższych dostępnych cenach. Z programu można zawsze zrezygnować bez żadnych konsekwencji, zgłaszając rezygnację dystrybutorowi (osobie polecającej) lub pracownikowi biura obsługi.
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone