Zostań Klientem

Firma Synergy oferuje PhytoLife oraz pozostałe produkty w cenach firmowych (hurtowych), w programie Klienta Preferowanego. Suplementy wysyłane są przez firmę z głównego magazynu w Polsce. Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu wystawiony przez Synergy WorldWide, a czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.

Produkty można nabyć w firmowym sklepie. Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem PhytoLife z naszego polecenia, w atrakcyjnych cenach bezpośrednio od producenta, wejdź na oficjalną stronę Synergy klikając tutaj.

Po wejściu na stronę firmy należy od razu kliknąć Rejestruj w górnej części ekranu a następnie Kupuj w cenie regularnej.

Pamiętaj, jeśli się nie zarejestrujesz zobaczysz tylko ceny detaliczne pojedynczych opakowań! Są one bardzo wysokie w porównaniu z cenami regularnymi dla Klienta Preferowanego, którym staniesz się po rejestracji.

Oficjalny Sklep Synergy - wejdź TUTAJ

Firmowy Sklep Synergy oferuje powyższy suplement na sztuki lub w atrakcyjnych cenowo zestawach: 4 i 9 butelek. Widoczne ceny zawierają podatek. Aktualna, ostateczna cena z kosztami dostawy wygenerowana zostanie w podsumowaniu zamówienia. Jeśli cena nie będzie Cię satysfakcjonować, zawsze możesz zrezygnować z zamówienia anulując je.


Słowniczek

Osoba polecająca - dystrybutor oferujący pomoc po sprzedażową (udziela dodatkowych informacji, pomaga rozwiązać ewentualne problemy etc).

Autowysyłka - jeśli jesteś zainteresowany/a comiesięczną dostawą wybranych produktów, możesz skorzystać z opcji Autowysyłki, wybierając jeden z pięciu dni realizacji: 1, 5, 10, 15, 20. Autowysyłka to możliwość zakupu produktów w najniższych dostępnych cenach. Z programu można zawsze zrezygnować bez żadnych konsekwencji, zgłaszając rezygnację dystrybutorowi (osobie polecającej) lub pracownikowi biura obsługi.
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone