Skład

Chlorofilina - aktywny składnik PhytoLife - to zielony barwnik pochodzący między innymi z lucerny siewnej. Stosowana jest w celu detoksykacji organizmu, znana od wielu wieków jako środek regenerujący. Ułatwia neutralizację toksyn i ich usuwanie. Posiada również silne właściwości alkalizujące. Pomocna w oczyszczaniu organizmu w przypadku zakwaszenia. Ma również działanie bakteriostatyczne. Pomaga w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów.
Olejek miętowy - jest to olejek eteryczny, otrzymywany z mięty pieprzowej. Znana i stosowana od tysięcy lat mięta, działa korzystnie przy problemach trawiennych. Podobne działanie ma olejek miętowy, którego głównym składnikiem jest mentol. 
Ekstrakt z soku jęczmienia - ekstrakt o wysokiej wartości dietetycznej, wynikającej przede wszystkim z obecności licznych witamin: z grupy B, C, E, K, kwasu foliowego, składników mineralnych oraz aminokwasów, enzymów i błonnika.

Ekstrakt z soku lucerny - wspomaga wchłanianie i przyswajanie węglowodanów, białka, wapnia, żelaza i innych pierwiastków śladowych. Działa korzystnie w obszarze trawiennym. Stosowanie ekstraktu z lucerny przyczynia się do podniesienia ogólnego stanu zdrowia.Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone