Producent

Firma Synergy WorldWide jest spółką należącą do Nature’s Sunshine (NSP) - światowego potentata w produkcji suplementów diety. Synergy silnym finansowo przedsiębiorstwem, odnoszącym sukcesy w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ.

Synergy ma na swym koncie wiele wyróżnień dla najlepszego producenta suplementów diety w Ameryce. Notowania pokazują, że NSP i Synergy plasują się w setce najbardziej etycznych przedsiębiorstw USA. Po roku swojej działalności, w czerwcu 2000 Synergy WorldWide w rankingu amerykańskiego magazynu gospodarczego Entrepreneur, zdobyła ósme miejsce pośród stu najszybciej rosnących firm w Stanach Zjednoczonych. W amerykańskim magazynie Wall Street Journal, Synergy zajęło szóstą pozycję w rankingu działalności branży MLM i SP w latach 2009 - 2011.

PhytoLife produkowany jest w Stanach Zjednoczonych w słynących z najwyższej jakości zakładach Nature's Sunshine Products. Wytwarzanie suplementów diety obwarowane jest ściśle normami i rygorami. Każdy ze składników jest drobiazgowo kontrolowany między innymi na obecność zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Firma NSP posiada ponad 40 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety. Jest jednym z liderów branży wellness. Zakłady produkujące PhytoLife posiadają certyfikat NSF GMP.
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone