PhytoLife

PhytoLife jest suplementem diety w postaci płynnej o charakterze koncentratu. Stworzony został w oparciu o jęczmień i liście lucerny. W skład suplementu wchodzą chlorofilina (sól sodowo-miedziowa chlorofilu) oraz olejek miętowy wspomagające prawidłowe funkcje trawienne. PhytoLife produkowany jest według najnowocześniejszych technologii w zakładach spełniających najostrzejsze wymogi jakościowe. Do produkcji używane są najwyższej, stale monitorowanej jakości składniki. Koncentrat ten pozwala zamienić zwykłą wodę w orzeźwiający i zdrowy napój, który można pić przez cały dzień między posiłkami. Włącz go do swojej codziennej diety.

Sposób dawkowania: Wymieszaj 7,5 ml (łyżkę stołową) roztworu w 250 ml wody (szklanka). Pij od dwóch do czterech szklanek dziennie między posiłkami (np. godzinę po posiłku i pół godziny przed kolejnym). Po zerwaniu folii zabezpieczającej, produkt należy przechowywać w lodówce. Dopuszczalna jest możliwość stosowania w formie skoncentrowanej od dwóch do czterech kieliszków dziennie przed jedzeniem.

Wydajność. Jedna butelka koncentratu chlorofilu zawiera 730 ml płynu. Stosując 7,5 ml na szklankę i spożywając tak przygotowaną wodę chlorofilową 3 razy w ciągu dnia, jedno opakowanie wystarczy na miesiąc suplementacji. Nasz chlorofil do picia jest więc niezwykle wydajny.

Najlepsza cena. PhytoLife kupimy najtaniej w atrakcyjnych cenowo pakietach 4 lub 9 sztuk. Pakiety te dostępne są w sklepie firmowym. Zajrzyj do zakładki Zostań Klientem 

Rate    PhytoLife - Ocena: 4.55 / 5 - 12 głosów
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone