Inne Produkty

Mistify - suplement diety w postaci płynnej. Zawiera witaminę B6, ekstrakty z jagód (w tym acai) oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Mistify jest bogatym źródłem substancji odżywczych i mikroelementów. Ekstrakty jagód i innych specjalnie dobranych owoców, wchodzących w skład Mistify, obfitują w naturalnie dobroczynne polifenole, których zadaniem jest eliminacja wolnych rodników. Sposób użycia: 30 lub 60ml, bez rozcieńczania w wodzie.ProArgi 9 Plus - suplement diety w postaci sproszkowanej. Zawiera naturalnego pochodzenia l-argininę oraz inne aminokwasy, witaminy i wyciągi z owoców. ProArgi-9+ to kompleksowy preparat poprawiający wydajność organizmu. Kluczowym składnikiem produktu jest arginina, istotna w wielu procesach biochemicznych, umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Arginina jest m. in. przetwarzana w sposób naturalny na tlenek azotu, wpływający na elastyczność i rozszerzalność naczyń krwionośnych, a przez to na ciśnienie krwi. Sposób użycia: rozpuścić jedną saszetkę na szklankę wody.
e9 - suplement diety w postaci sproszkowanej o działaniu napoju energetycznego. Składa się z aminokwasów (w tym l-argininy), witamin i wyciągów roślinnych. Zawiera naturalną kofeinę pochodzącą z yerba mate. Każda saszetka dostarcza naturalną energię pomimo braku cukru. Sposób użycia: rozpuścić jedną saszetkę na szklankę wody.


SLMsmart - suplement diety w postaci sproszkowanej. Zdrowy koktajl zastępujący posiłek pomocny w procesie kontroli wagi. Składa się ze starannie dobranych białek: serwatki, soi i kazeiny. Zawiera zdrowe węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały. Pełnowartościowy skład pozwala na zastąpienie nim jednego lub dwóch posiłków dziennie (np śniadania). Stosowany w połączeniu z odpowiednią dietą i minimalną aktywnością fizyczną, korzystnie wpływa na wagę i tworzenie masy mięśniowej. Sposób użycia: rozpuścić 3 miarki produktu w 420 ml wody lub mleka, dokładnie wymieszać.
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone