FAQ

Kiedy najlepiej jest pić PhytoLife?
Suplement diety można pić między posiłkami. W ciągu dnia należy stosować 2 godziny po posiłku i przynajmniej 30 min przed następnym.

Czy produkt należy rozcieńczyć w zimnej czy gorącej wodzie?
Najlepiej rozcieńczać w wodzie chłodnej lub letniej. Gorąca woda ma wpływ na pewne składniki suplementu, dlatego nie można zagwarantować w takich warunkach pełnej siły działania produktu.

Czy suplement można pić z wodą gazowaną?
Można rozcieńczać w gazowanej wodzie mineralnej. Jednak zaleca się stosowanie wody niegazowanej lub przegotowanej w temp. pokojowej.

Czy dzieci mogą pić PhytoLife?
Płyn jest bezpieczny niezależnie od wieku. Przykładowo dzieci w wieku przedszkolnym mogą stosować jedną łyżeczkę roztworu na szklankę wody.

Jak długo po rozpuszczeniu w wodzie suplement nadaje się do spożycia?
Po zmieszaniu z wodą produkt nie ulega szybkiemu rozkładowi. Podlega jednak zanieczyszczeniu mikrobiologicznemu z zastosowanej wody, naczynia, naszych ust i rąk. Zaleca się więc przestrzegania ogólnych wskazówek dotyczących okresu bezpiecznego przechowywania pokarmów i napojów w temperaturze pokojowej.

Jak przechowywać?
PhytoLife zachowa swoje właściwości przez cały okres przydatności (2 lata) tylko wówczas, gdy znajduje się w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po zerwaniu folii zabezpieczającej należy przechowywać w lodówce.

Gdzie produkowany jest ten suplement?
Produkowany jest dla firmy Synergy Worldwide w Stanch Zjednoczonych, w zakładach Nature's Sunshine - potentata branży suplementów, z którym firma Synergy jest również związana kapitałowo. Surowce do produkcji preparatu są najwyższej jakości, pochodzą od sprawdzonych dostawców i dodatkowo podlegają stałej kontroli jakościowej.

Jak i gdzie kupić PhytoLife?
Produkt nie jest dostępny w tradycyjnych sklepach i aptekach, osiągalny jest wyłącznie w systemie dystrybucji bezpośredniej - z polecenia. Zakup internetowy możliwy jest ze strony głównej Synergy Worldwide, z zakładki SHOP postępując według instrukcji dostępnej np. TUTAJ. Jednocześnie warto przypomnieć, że firma Synergy zabrania sprzedaży swoich produktów przez obce sklepy internetowe i portale aukcyjne (np. allegro, amazon, ebay). Taka sprzedaż jest nieautoryzowana! Synergy nie gwarantuje świeżości i autentyczności tak zakupionych produktów.

Jaki jest termin przydatności do spożycia i gdzie znajdę datę ważności?
Termin przydatności do spożycia produktu pochodzącego bezpośrednio z magazynu Synergy Worldwide nigdy nie jest krótszy niż 18 miesięcy. Datę można znaleźć na spodzie butelki. Produkt zachowa właściwości pod warunkiem, że jest fabrycznie zamknięty lub przechowywany w lodówce po otwarciu.

Czy suplement ten można łączyć z innymi suplementami firmy Synergy?
Oczywiście. Wręcz wskazana jest jednoczesna suplementacja PhytoLife i pozostałych suplementów z zestawu Vital3: ProArgi 9 Plus i Mistify. Suplementy te działają synergicznie. Istotne tylko, żeby w miarę możliwości każdy z suplementów przyjmować o innej porze.

Czy kupiłem oryginalny produkt?
Jeśli otrzymałeś wraz z produktem: Fakturę wystawioną przez Synergy WorldWide Europe B.V, dokument WZ i formularz ewentualnego odstąpienia od umowy kupna, a Phytolife został nadany z magazynu firmy Synergy w Broniszach, to wszystko jest w porządku. Produkty Synergy wytwarzane są na terenie USA, następnie przesyłane są do centralnego europejskiego magazynu firmy w Holandii, a stamtąd do magazynów lokalnych, takich jak polski magazyn w Broniszach. Następnie produkty trafiają do konsumentów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Czy cena może być niższa?
Cena jednostkowa Phytolife zależy bardzo od zamówionego pakietu produktów. Generalnie: im większy pakiet tym taniej. Pojedyncze sztuki można nabyć tylko w cenach detalicznych, co czyni zakup zdecydowanie mniej korzystnym. Najniższe ceny za butelkę są w pakietach 4 i 9 sztuk.

Czy Phytolife można kupić w aptece?
Produkty Synergy Worldwide z założenia dostępne są w tylko sprzedaży bezpośredniej - w sklepie firmowym Synergy, z polecenia dystrybutorów lub bezpośrednio u nich. Właściciel apteki może się zarejestrować jako dystrybutor naszej firmy i oferować produkty, jednak nie może ich ustawiać na półkach pośród produktów konkurencyjnych.
Właścicielem strony jest Synergy Club - Niezależny Dystrybutor 1438679. Phytolife i inne produkty, których opisy dostępne są na stronie, posiadają status suplementu diety. Informacje prezentowane w tym serwisie nie mogą w żadnym razie zastąpić porady lekarskiej.

Nazwy firmy i produktów są znakami towarowymi Synergy Worldwide.

© 2018 PhytoLife.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone